Keď škola nespala

Autor: Mgr. Miriam Ravasová <ravasova(at)zs-holic.sk>, Téma: Z činnosti v školskom roku 2010-2011, Vydané dňa: 11. 11. 2010

FotogalériaSlideShow

A dôvod na to bol poriadny, veď na Halloweenskú párty siedmaci, piataci a tretiaci zo Základnej školy na Bernolákovej ulici v Holíči netrpezlivo čakali.
Najprv si museli splniť svoje žiacke povinnosti, aby sa večer vrátili do priestorov školy ako smrtky, čarodejnice, ježibaby a iné nedefinovateľno- hrôzostrašné bytosti.

Nebola to noc ledajaká.
Siedmaci, poschovávaní v útrobách nočných tried , testovali odvahu svojich mladších spolužiakov. Tí plnili úlohy len za pomoci bateriek a hmatu.

Všetci sa po strašidelnej ceste vrátili do telocvične, aby sa pretancovali až do hodiny polnočnej.
Potom sa mala telocvičňa premeniť na veľkú spálňu.
Vyzeralo to tak, že občerstvení a tancom unavení budú vo svojich spacákoch dlho snívať. No príležitosť rozprávať sa s kamarátmi si väčšina nenechala ujsť do ranných hodín.

Párty to bola parádna.
My, pani učiteľky, sme ocenili nádherné masky a tešilo nás, že nátierkovo- zeleninové chleby všetkým chutili.

Ráno bolo krásne tým, že vám po prebdenej noci osemdesiat detí zaželá Dobré ráno.

PS: Decká, boli ste nádherne strašidelné.

MMB